Minőségbiztosítási rezidens technikus Kecskemét (m/f/d)

Join Yazaki. Connect to the future.

Country: Hungary
City: ​​​​​​​Kecskemét
Worksite / Location: ​​​​​​​Kecskemét

Job Function: [[department_obj]]
Job Discipline: QC/Inspection
Job Family: Technical Specialty/Skilled Trade

A Yazaki olyan kábelkötegek, elektromos technológiák és digitális megoldások átfogó beszállítója, amelyek lehetővé teszik az autonóm járművek elektromosítását, csatlakoztathatóságát és integrációját. A 45 országban mintegy 250 000 alkalmazottat foglalkoztató Yazaki előmozdítja a járművek elektromosítását és áramelosztási architektúrájának optimalizálását, valamint korszerű elektromos alkatrészeket fejleszt a hibrid és teljesen elektromos járművekhez.

Te leszel felelős a Yazaki termékek és szolgáltatások legjobb minőségének biztosításáért a minőségirányítási rendszerek koordinálásával, valamint a belső és külső minőségi szabványoknak megfelelően a minőségellenőrzések, ellenőrzések és ellenintézkedések végrehajtásával, valamint a szervezetek a minőségi problémák kiigazításában.

Csatlakozz hozzánk Kecskemét minőségügyi jövőképének alakításában, ahol a készségeid, vezetői képességeid és stratégiai gondolkodásod kulcsfontosságú szerepet játszik a siker előmozdításában és az új magaslatok elérésében.

Feladatok

  • A kábelkötegekkel kapcsolatos ügyfélhívásokra való reagálás
  • A károk dokumentálása és a hiba előzetes értékelése a Yazaki felelősségének megállapítása érdekében, az ügyféllel folytatott tárgyalások és a hibás minták Yazaki gyártóüzemekbe történő elküldése révén
  • Készletgazdálkodás az ügyfél telephelyén és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos különleges megkeresések kivizsgálása.
  • Proaktív jelenlét és hatékony kommunikáció fenntartása az ügyfélnél,
  • A kábelköteggel kapcsolatos valamennyi minőségi kérdés, valamint a felmerült hibák feldolgozása; a lehető legjobb rendezési tevékenységek elvégzése.
  • A helyszíni pótalkatrész-készlet kezelése és a szükséges anyagok időben történő beszerzésének biztosítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kábelkötegek megmunkálásában szerzett tapasztalat
  • Kézi krimpelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási környezetben való munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség, eredményorientált személyiség
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (írásban és szóban), előny: német nyelvtudás
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre

Mit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás és juttatási csomag.
  • Lehetőségek szakmai fejlődésre és képzésre.
  • Dinamikus és együttműködő munkakörnyezet.
  • Élen járó autóipari innovációkban való részvétel a Yazaki-val.

A Yazakinál elkötelezettek vagyunk az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek biztosítása mellett mindenki számára, tekintet nélkül fajra, bőrszínre, vallásra, nemre, korra, családi állapotra, származásra, fogyatékosságra, hátrányos helyzetre, veterán státuszra vagy egyéb törvényileg védett tulajdonságra.

Az egyenlő bánásmód a munkaviszony minden aspektusára vonatkozik. Várjuk jelentkezésedet, hogy megismerhessünk.

Kérjük, jelentkezz a "Jelentkezés most" gombra kattintva. Sok sikert kívánunk jelentkezésedhez!

PS: Nem találtad meg, amit keresel? Nézd meg karrieroldalunkat! De légy óvatos, lehet, hogy ott találod meg az álommunkádat...