Technician II, Quality Systems

Дата: 02.04.2024

Местоположение: Krepost, BG

Компания: Yazaki International Corporation

Контрольор качество на продукта
Корпорация Язаки е една от най-големите компании в автомобилния бизнес, притежаваща над 400 завода по целия свят. "Язаки България" ЕООД е основана през 2007 година и към настоящия момент е работодател на близо 3000 души. За нуждите на своето производство фирмата търси да назначи Контрольор качество на продукта.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

- Завършено средно техническо образование
- Готовност за работа в производствено предприятие (предишен опит е предимство)
- Желание за работа и усъвършенстване на придобитите умения
- Умение за работа в екип
- Умение за поемане на отговорност

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Извършва дейности за качествен контрол според изискванията на клиента и система за качество
- Следи производството на качествена продукция

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

- Умение да работи бързо, сръчно, точно и качествено
- Старателност и отговорност при изпълнение на поставените задачи
- Дисциплинираност
- Способност за бързо адаптиране и обучение

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Първоначално обучение
- Отлична работна атмосфера
- Работа на смени
- Възможност за развитие и професионална реализация

Месторабота: Димитровград

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
След провеждане на интервюто на кандидатите се дава обратна връзка.