Minőségbiztosítási rezidens technikus BMW Debrecen (m/f/d)

Join Yazaki. Connect to the future.

Country: Hungary
City: Debrecenben
Worksite / Location: ​​​​​​​Debrecenben

Job Function: [[department_obj]]
Job Discipline: QC/Inspection
Job Family: Technical Specialty/Skilled Trade

A Yazaki kábelkötegek, elektrotechnika és digitális megoldások teljes körű rendszerszállítója, amely lehetővé teszi a járműelektrifikációt, kapcsolódását és autonómiájának integrációját. Mintegy 250 000 alkalmazottal 45 országban, a Yazaki elősegíti a járművek elektromos energiamegosztási architektúrájának elektromosítását és optimalizálását, valamint fejlett elektromos alkatrészeket fejleszt hibrid és teljesen elektromos járművekhez.

A Yazaki termékek és szolgáltatások legjobb minőségének biztosításáért felelsz a Minőségbiztosítási Rendszerek Koordinálásával, valamint a belső és külső minőségi szabványok betartásával a minőségellenőrzések, vizsgálatok és ellenintézkedések megvalósításával, valamint a szervezetek segítésével a minőségi problémák kezelésében.

Csatlakozz hozzánk Debrecen minőségi tájképének formálásában, ahol a készségeid, vezetői képességeid és stratégiai gondolkodásod kulcsfontosságú szerepet játszik a siker előmozdításában és új magasságok elérésében.

Feladatok:

  • A kábelkötegekkel kapcsolatos ügyfélhívásokra való reagálás
  • A károk dokumentálása és a hiba előzetes értékelése a Yazaki felelősségének megállapítása érdekében, az ügyféllel folytatott tárgyalások és a hibás minták Yazaki gyártóüzemekbe történő elküldése révén
  • Készletgazdálkodás az ügyfél BMW telephelyén és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos különleges megkeresések kivizsgálása.
  • Proaktív jelenlét és hatékony kommunikáció fenntartása az ügyfélnél, valamint a BMW és a Yazaki gyártóüzem közötti minőségügyi közvetítőként való működés.
  • A kábelköteggel kapcsolatos valamennyi minőségi kérdés, valamint a felmerült hibák feldolgozása; a lehető legjobb rendezési tevékenységek elvégzése.
  • A helyszíni pótalkatrész-készlet kezelése és a szükséges anyagok időben történő beszerzésének biztosítása

Elvárások:

Szükséges:

  • Tapasztalat termelési környezetben
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességek
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre

Jó, ha van:

  • Műszaki egyetemi diploma vagy szakmai képzés
  • Tapasztalat az autóiparban
  • Tapasztalat a kábelkötegekkel kapcsolatosan
  • Német nyelvtudás

Mit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás és juttatási csomag.
  • Lehetőségek szakmai fejlődésre és képzésre.
  • Dinamikus és együttműködő munkakörnyezet.
  • Élen járó autóipari innovációkban való részvétel a Yazaki-val.

A Yazaki-nál elkötelezettek vagyunk az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek biztosítása mellett mindenki számára, függetlenül a fajtól, a bőrszíntől, a vallástól, a nemtől, az életkortól, a családi állapottól, az eredettől, a fogyatékosságtól, a hátránytól, a veterán állapottól vagy más jogilag védett jellemzőktől. Az egyenlő bánásmód minden foglalkoztatási kapcsolatra vonatkozik. Várjuk jelentkezésed és várjuk, hogy megismerhessünk.

Kérjük, jelentkezzen a "Jelentkezés most" gombra kattintva. Sok sikert kívánunk jelentkezésedhez!

PS: Nem találtad meg, amit keresel? Nézd meg karrieroldalunkat! De légy óvatos, lehet, hogy ott találod meg az álommunkádat...